Главная › Статьи › Разное
Разное
ВЛАДА БОЇТЬСЯ НАЦІОНАЛЬНОГО КОРПУСУ: ЗАЯВА ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ
24.03.2018 281 5.0 0
Події 23 березня навколо території заводу АТЕК, на якій знаходиться рекрутингова база полку Азов та низка патріотичних громадських організацій довели, що влада боїться українських патріотів, тому що є антиукраїнською за своєю суттю.

Вчора вони влаштували ганебні обшуки у наших активістів в Дніпрі, сьогодні взялись за столичний актив. Переслідування патріотів владою набуло очевидних рис системності та спланованості.

Прогнила та корумпована політична верхівка намагається придушити здорову патріотичну силу, що здатна принести реальні зміни нашій державі.
Націоналісти з Азовського Руху та інших патріотичних організацій не злякались намагань кишенькових «поліцейських» Порошенка-Авакова залякати та дискредитувати їх через надумані та недолугі обшуки.

Ми змусили так звану поліцію йти з нашого дому крізь «коридор ганьби», ми довели свою єдність, рішучість та готовність боротися один за одного та за українську Націю.
Дуже вдячні за допомогу та підтримку побратимам-націоналістам з партій Свобода, Правий сектор, організації С14 та окремим небайдужим патріотам. Разом ми сила!

Від сьогодні очевидно, що ми - Національний Корпус та весь Азовський Рух - головні опоненти влади. В наших лавах тисячі молодих та ідейних людей по всій країні. Після барикад революцій та фронтових окопів дієві націоналісти взялися до справи створення реальної української політичної еліти, якісної альтернативи нинішній потворній системі.

Ми довели, що готові відстояти свій дім та справу нашого життя всіма силами. Довели, що не боїмося та не відступаємо. Довели, що ми переможці та реальна сила, а не віртуальна галаслива опозиція диванних соцмереж на кшталт прихильників грузинського втікача-гастролера.

Ми готові боротися та перемагати вже сьогодні. А нинішня влада здатна лише на брехню, корупцію та грабунок власного народу. Сьогоднішня спроба дискредитації в них не вийшла - ми дали відпір режиму та змусили їх піти.

Сьогодні - з нашого дому, завтра - з нашої країни.

Разом переможемо!


Подписывайтесь на наш канал в Telegram, чтобы быть в курсе самых важных и интересных новостей.
Источник: http://nationalcorps.org/blog/vlada-botsja-naconalnogo-korpusu-zajava-poltichno-part

Комментарии (0)
avatar