Главная › Новости › Общество
Общество
Здійснені заходи щодо безаварійного пропуску паводків, льодоходу і весняної повені
15.02.2018 180 0.0 0Дергачівський район: здійснені заходи щодо безаварійного пропуску паводків, льодоходу і весняної повені

Зазвичай весною при підвищенні температури навколишнього середовища починається активне танення снігу, що призводить до підвищення рівня води в річках та виникнення льодоходів. Під час цього природного процесу виникає висока ймовірність аварій на гідроспорудах, що у свою чергу несе потенційну загрозу підтоплення значних територій.
У зв’язку з цим 15 лютого представники Дергачівського райуправління ГУ ДСНС України у Харківській області разом з представниками Дергачівської районної державної адміністрації провели організаційні та практичні заходи щодо захисту гідроспоруд від можливих руйнувань на території району і безаварійного пропуску паводків, льодоходу і весняної повені. Зокрема були здійснені комісійні перевірки технічного стану найбільших гідротехнічних споруд, які несуть загрозу прилеглому до них населенню. За підсумками цих перевірок були складені акти технічного стану гідротехнічних споруд, в яких зазначені всі необхідні пропозиції щодо покращення стану їх утримання та недопущення виникнення надзвичайних ситуацій.

ГУ ДСНС України у Харківській області
http://kharkiv.dsns.gov.ua/ua/Ostanni-novini/9002.html


 
Подслушано Дергачи
Facebook Group · 2 620 учасників
Приєднатися до групи
Дергачи, Новости Дергачей, Объявления Дергачи, Погода Дергачи, Купить Дергачи, Продать Дергачи, Афиша Дергачи
 

Подписывайтесь на наш канал в Telegram, чтобы быть в курсе самых важных и интересных новостей.Источник:

Комментарии (0)
avatar