Главная › Новости › Общество
Общество
Вимагаємо безпечного переходу!
11.02.2018 242 5.0 0

Жителі с. Мала Данилівка Дергачівського району провели 10 лютого 2018 року акцію за побудову регульованого переходу через автомобільну дорогу загального користування державного значення М-03 Київ-Харків-Довжанський на відрізку, який відноситься до м. Харкова та називається Лозовеньківським проспектом (в точці з координатами 50°03'11.0"N 36°10'44.7"E).

Автомобільна розв’язка між Харковом та Малою Данилівкою Дергачівського району не враховує активний пішохідний рух між цими населеними пунктами. Люди стихійно перетинають цю трасу по найкоротшому шляху – біля автозаправки «Ніколь». Потік машин по М-03 зростає, пішоходи травмуються та гинуть. Саме тут 5.01.2018 р. під колесами автомобіля загинула матір трьох дітей, поет, вчитель, волонтерка Пушкар Олена Степанівна. Скоро 40 днів з її трагічної загибелі. 

Ми роздали пішоходам, що перетинають Лозовеньківський проспект світловідбивальні пов’язки. Таким чином ми привернули увагу як до безпеки на дорогах, так і до відповідальності міської влади за облаштування достатньої кількості необхідних пішохідних переходів та освітлення доріг. 

На акції був присутній голова селищної ради Малої Данилівки Гололобов О. О., який звернувся до присутніх з промовою, суть якої полягала в передчасності громадських акцій, коли ще не пройшло 30 днів з дня подачі звернень до влади. 

Терпець жителів смт. М. Данилівка та жителів прилеглого району Харкова – Олексіївки уривається і ми вирішили привернути увагу до нашої проблеми, що коштує життя нашим рідним і близьким. Кожен з нас може стати наступним.

 
Подслушано Дергачи
Facebook Group · 2 620 учасників
Приєднатися до групи
Дергачи, Новости Дергачей, Объявления Дергачи, Погода Дергачи, Купить Дергачи, Продать Дергачи, Афиша Дергачи
 

Подписывайтесь на наш канал в Telegram, чтобы быть в курсе самых важных и интересных новостей.Источник:

Теги:Малая Даниловка, Дергачёвский район

Читайте также

Комментарии (0)
avatar