Главная › Новости › Власть
Власть
Районна акція «Допоможи герою АТО»
08.02.2018 212 5.0 0

Безкорислива практична допомога своєму ближньому в усі часи була фундаментом доброти і людяності. Відділ освіти Дергачівської районної державної адміністрації не стоїть осторонь. За останні декілька років склалася добра традиція благодійництва: на початку лютого відділом освіти, лідерами Дергачівської районної громадської молодіжної організації «Нове покоління Дергачівщини» спільно з сектором у справах молоді та спорту Дергачівської районної державної адміністрації, у всіх закладах загальної середньої освіти була проведена районна акція «Допоможи герою АТО».

" />
Ось і цього разу кожен заклад загальної середньої освіти, а саме: Дергачівський ліцей №2, Дергачівська гімназія №3, Дергачівський НВК «ЗШ-ДЗ», Пересічанський НВК, Солоницівський колегіум, Солоницівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2, Солоницівська гімназія №3, Козачолопанський НВК, Вільшанська ЗОШ І-ІІІ ст., Русько-Лозівський НВК, Подвірський НВК, Великопроходівський НВК, Токарівський НВК, Дворічнокутянська ЗОШ І-ІІІ ст., Безруківський НВК, Цупівський НВК, Протопопівський НВК, Дергачівський НВК №1, Полівський НВК, Солоницівський НВК «Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземної мови – дошкільний заклад «Перлина» та Дергачівський БДЮТ були активними учасниками акції. Лідери та учні закладів упевненні, що малюнки та поробки зроблені їхніми руками, обов’язково допоможуть, адже найголовніше, що виготовлені вони з душею, найкращими побажаннями. Сподіваємося, що ця краплинка добра стане в нагоді нашим захисникам. Нехай наші обереги захищають Вас від ворожих нападів.


8 лютого 2018 року лідери Дергачівської районної громадської молодіжної організації «Нове покоління Дергачівщини» передали поробки хлопцям-захисникам на передову через громадську організацію «Дергачівська районна спілка ветеранів АТО» та Дергачівський районний військовий комісаріат Харківської області.
Пам’ятаймо, що сила та міць нашої держави - у єдності армії та громадян. Славні українські воїни! Дякуємо Вам за те, що мужньо бороните кордони нашої держави. Хай оберігає Вас Божа Матір на передовій та повертайтеся всі живими!!!

 
Подслушано Дергачи
Facebook Group · 2 620 учасників
Приєднатися до групи
Дергачи, Новости Дергачей, Объявления Дергачи, Погода Дергачи, Купить Дергачи, Продать Дергачи, Афиша Дергачи
 

Подписывайтесь на наш канал в Telegram, чтобы быть в курсе самых важных и интересных новостей.Источник:

Комментарии (0)
avatar