Главная › Новости › Власть
Власть
Підсумки благодійної акції "Допоможи воїну АТО"
11.02.2018 248 0.0 0

Завдяки згуртованості сил всіх небайдужих учасників благодійної акції "Допоможи воїну АТО" крім продуктів харчування, особистої гігієни, одягу та інших товарів, на зібрані кошти у сумі 7600 грн. та додаткового благодійного внесоку від БФ"Малоданилівська громада" - у сумі 17526 грн.(всього 25126 грн.) було придбано: бензопилу- 2200 грн; зарядний пристрій для акумуляторів- 4200; ящик яєць, бананіа, кефіру, солодких напоїв, води - 2400 грн; чистка для зброї - 2016 грн; тактичні рукавички- 670 грн; теплі штани, куртки і термобілизна- 11700 грн; ковбаса, цинарки-3600 грн.


З почуттям щирого патріотизму, яке йде від серця з 8 по 9 лютого під прапорами благодійного фонду "Малоданилівська громада" та "Малоданилівська ОТГ" ми здійснили чергову поїздку самими небезпечними місцями передової: Світлодарська дуга, Авдіївська промзона, де стріляють майже цілодобово, проривалися назад вже під канонаду звуків від пострілів. Відвідали батальйон Донбас, передали їм необхідну допомогу і отримали у відповідь Подяку.є


Приємно, що цього разу до подорожі зі мною приєднався голова ОТГ Олександр Гололобов
. Є надія, що у найближчому майбутньому до роботи фонду і просто наших щирих намірів приєднається ще більше небайдужих громадян!

 

 
Подслушано Дергачи
Facebook Group · 2 620 учасників
Приєднатися до групи
Дергачи, Новости Дергачей, Объявления Дергачи, Погода Дергачи, Купить Дергачи, Продать Дергачи, Афиша Дергачи
 

Подписывайтесь на наш канал в Telegram, чтобы быть в курсе самых важных и интересных новостей.Источник:

Комментарии (0)
avatar