Главная › Новости › Общество
Общество
Перевірка пожежних гідрантів на території Дергачівської міської ради
02.03.2018 147 5.0 0

02 березня з метою утримання високого рівня оперативної готовності та ефективності дій при виконанні завдань за призначенням рятувальниками 53-ї пожежно-рятувальної частини Дергачівського райуправління ГУ ДСНС України у Харківській області було організовано об’їзд та перевірку пожежних гідрантів на території Дергачівської міської ради.
При перевірці основну увагу було приділено справності джерел зовнішнього протипожежного водопостачання, перевірку нових пожежних гідрантів, наявність покажчиків протипожежних вододжерел.


У зв’язку з значним погіршенням погодних умов більшість джерел зовнішнього протипожежного водопостачання були вкриті великим шаром снігового покриву, що в свою чергу при необхідності зайняло б не одну хвилину дорогоцінного часу.
У ході перевірки зусиллями особового складу було відчищено від снігу всі зовнішні протипожежні джерела, а також перевірено на справність пожежні гідранти та пожежні водоймища.

 
Подслушано Дергачи
Facebook Group · 2 620 учасників
Приєднатися до групи
Дергачи, Новости Дергачей, Объявления Дергачи, Погода Дергачи, Купить Дергачи, Продать Дергачи, Афиша Дергачи
 

Подписывайтесь на наш канал в Telegram, чтобы быть в курсе самых важных и интересных новостей.Источник:Дергачівське РУ ГУ ДСНС України у Харківській області

Комментарии (0)
avatar