Главная › Новости › Общество
Общество
Харківський антикорупційний центр опублікував матеріал про начальника профільного управління Дергачівської РДА
10.06.2018 2029 5.0 0

Цікавий матеріал був оприлюднен на сторінці Харківського антикорупційного центра, але є деякі питання стосовно обвинувачень. Так як, відповідно до листа 25.11.2016 р. № 3302-01/38216-06 МЕРТ. розробка проектно-кошторисної документації є супутньою послугою. Якщо супровідні роботам послуги по об’єкту будівництва включені до зведеного кошторисного розрахунку та водночас вартість таких послуг не перевищує вартості самих робіт (будівництва), такий предмет закупівлі відноситься до визначення «роботи» у розумінні Закону. 
 


 

Раніше ми вже публікували інформацію про те, як Отдел образования в Дергачах решила приобрести Nissan Juke почти за 500 тыс грн .  І в пості антикорупційного центру є дуже цікаве співпадіння щодо підрядників на виконання :

 

 

Щодо підрядника, то ТОВ «Сучасні проекти» було створене 7 травня 2018 року, тобто рівно місяць тому. Засновником є Галина Черепня.

Раніше, жінка з таким ПІБ працювала заступником директора департаменту культури і туризму ХОДА - начальником управління туризму, була начальником відділу роботи з персоналом Управління роботи з персоналом ГУ Держпродспоживслужби в Харківській області та займала інші посади у державних структурах.

 
Подслушано Дергачи
Facebook Group · 2 620 учасників
Приєднатися до групи
Дергачи, Новости Дергачей, Объявления Дергачи, Погода Дергачи, Купить Дергачи, Продать Дергачи, Афиша Дергачи
 

Подписывайтесь на наш канал в Telegram, чтобы быть в курсе самых важных и интересных новостей.Источник:https://www.facebook.com/anticor.kharkiv/

Теги:Наталья Давыдова, дергачи, Давыдова, светличная, РДА, Жидков, Дергачі

Читайте также

Комментарии (0)
avatar