Главная › Новости › Общество
Общество
Дергачівського районного управління ГУ ДСНС провели рейд інформування місцевого населення Дергачівського району
26.01.2018 168 0.0 0

26 січня співробітники Дергачівського районного управління ГУ ДСНС у Харківській області разом з представниками Проходівської сільської ради, служби у справах дітей Дергачівської РДА, Національної поліції, Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Дергачівської РДА та кореспондентом районної газети «Вісник Дергачівщини» організували проведення виїзного рейду у селах Великі та Малі Проходи Дергачівського району. Метою даного заходу було попередження виникнення різного роду надзвичайних ситуацій, запобігання загибелі та травматизму людей у побуті в наслідок виникнення пожеж, а також вивчення першочергових дій населення у разі виникнення будь-якої критичної нестандартної ситуації.


До рейдового заходу було підготовлено 6 маршрутів слідування, в яких були включені оселі, в яких проживають одинокі люди похилого віку, багатодітні родини, сім’ї, які опинилися в скрутному становищі та особи що ведуть антисоціальний спосіб життя.


При проведенні роз’яснювальної роботи людям вручались тематичні пам’ятки та листівки з правилами поводження при виникненні пожежі, правила дій при виявленні підозрілих та вибухових предметів та безпечне перебування на водних об’єктах. Кого рятувальники не застали вдома, тим інформацію було залишено в почтових скриньках.
Для інформації. За 2017 рік на території Дергачівського району було зареєстровано 240 пожеж. У порівнянні з аналогічним періодом 2016 року кількість пожеж збільшилась на 136 випадків. На пожежах було травмовано 4 людини та 6 осіб загинуло, зокрема дві гибелі сталося на території Проходівської сільської ради. З початку 2018 року на території Дергачівського району вже сталося 8 пожеж.


Також, у зв’язку з підвищенням температури та з метою вжиття заходів, щодо попередження нещасних випадків через переохолодження, Дергачівське районне управління спільно з Дергачівською районною Державною адміністрацією проінформували мешканців та гостів села про наявні пункти обігріву на території Дергачівського району.
 

 
Подслушано Дергачи
Facebook Group · 2 620 учасників
Приєднатися до групи
Дергачи, Новости Дергачей, Объявления Дергачи, Погода Дергачи, Купить Дергачи, Продать Дергачи, Афиша Дергачи
 

Подписывайтесь на наш канал в Telegram, чтобы быть в курсе самых важных и интересных новостей.Источник:

Комментарии (0)
avatar