Главная › Блог › Блог Юрія Коробки
Блог Юрія Коробки
Справи освітньо-судові
23.01.2018 523 5.0 0У Харківському окружному адміністративному суді сьогодні мало відбутися чергове, як виявилося вже четверте, засідання по справі за позовом Колесникової О., у недалекому минулому начальника відділу освіти Дергачівської РДА, про поновлення на посаді внаслідок незаконного звільнення. Планувалося заслухати свідків по справі. Але, за відсутності судді (причина невідома) розгляд справи був перенесений на 06 лютого.

Які подробиці мені стали відомі? Згідно люб'язно наданої мені представником Колесникової О. позовної заяви остання наполягає, що одного дня у другій декаді ВЕРЕСНЯ минулого року вона завітала до Жидкова К. у його службовий кабінет для доповіді по службі. Так от, Жидков К. у ході тієї доповіді запропонував Колесниковій О. написати заяву про її звільнення за згодою сторін БЕЗ вказання на дату звільнення та БЕЗ вказання на дату написання з метою начебто засвідчення відданості Колесникової О. командній роботі під орудою Жидкова К. Позивачка написала вказану заяву, та й ще у двох екземплярах: один, начебто, щодо 2017 року, інший - 2018.

31 жовтня 2017 року Колесникова О. була звільнена з займаної посади за згодою сторін, напередодні та у той день вона ніяких заяв про звільнення НЕ писала. Напевно, для звільнення був використаний один з вищезазначених екземплярів заяви, яка була, повторюю, датована лише роком без вказівки на конкретний день та місяць.
Зав'язка у цій історії дуже цікава!
P.S. Представник обіцяла надіслати мені скан позовної заяви. Якщо виконає, викладу першоджерело на своїй сторінці у ФБ.
Теги:Юрий Коробка, Юрій Коробка, Yuri Korobka, Блог Юрія Коробки, Блог Юрия Коробки, коробка юрий алексеевич

Читайте также

Комментарии (0)
avatar