Главная › Блог › Блог Юрія Коробки
Блог Юрія Коробки
Справи освітньо-культурні. Part 2
22.01.2018 499 5.0 1


Ось Н. Давидова вже призначена на посаду начальника освіти, культури і туризму РДА. А ось вона вже роздає інтерв'ю головному редактору наймасовішого видання району.
Перше враження від інтерв'ю: десь я вже це бачив і не раз. Стандартні питання, стандартні відповіді. Загалом, ГАЛОПОМ ПО ЄВРОПАХ. Немає ж головного, що цікавить здається не тільки мене. Наталіє! Звідкіля 2 500 000?! Який прекрасний момент змарнувала молода очільниця: перше інтерв'ю на посаді, та візьми ж ти та надай якесь пояснення походження вказаної суми. Ні! Немає пояснення! Тепер же, в кращому випадку, Н. Давидовій " світить" кримінальна відповідальність за внесення в офіційні документи завідомо неправдивих відомостей. Уявляю так, Н. Давидовій колись, мабуть, у найдовшу ніч минулого літа, наснилась ця кругленька сума крупними купюрами. А вона як послідовниця однієї псевдонаукової течіі вирішила постійно та затято уявляти ці гроші у своєму розпорядженні. Метод візуалізації, здається. А восени одна з подруг їй підказала, що для реального отримання цих грошей їй не тільки уявляти потрібно, але й вписати їх у відповідну декларацію майбутнього держслужбовця. Вписала! Гарно при цьому не подумала про наслідки. Тепер же треба якось пояснити , а нічого путнього не придумується. Думки лише про одне : хочу два з половиною мільйона та й усе тут.Теги:коробка юрий алексеевич, Блог Юрия Коробки, Блог Юрія Коробки, Yuri Korobka, Юрій Коробка, Юрий Коробка

Читайте также

Комментарии (1)
avatar
1
Девушка когда на должность собиралась,не знала ,наверное,что не только образованием ,а еще и культурой и туризмом заправлять станет,нужно было хотя бы 4 ляма написать)))
avatar