Главная › Блог › Блог Юрія Коробки
Блог Юрія Коробки
Справи газетні. Part 3
02.02.2018 485 5.0 0

В одному з попередніх дописів я повідомляв про формального "господаря" газети Вісник Дергачівщини Гарматюка Р. В.
Так от, ще 09 січня поточного року рекомендованим листом я направив йому як засновнику вищеназваного видання кілька питань, які цікавлять сподіваюсь небайдужих громадян. Серед цих питань такі: як йому вдалося за один календарний місяць "розкрутити" газету Вісник Дергачівщини до тиражу біля 11 тисяч у місяць та наскільки близьким є його знайомство з Жидковим К., головою Дергачівської РДА.


От сьогодні спілкувався з листоношею відповідного поштового відділення Укрпошти, чи вручений зазначений лист. Мені повідомили, що ніхто за адресою м. Дергачі пл.Перемоги, 14, не знає про очолюваний Гарматюком Р. благодійний фонд підприємців та виробників Дергачівщини. Отакої, думаю про себе. " А Ви заходили у кімнату 8, де розташована редакція газети Вісник Дергачівщини" - питаю у листоноші. " Заходила," - каже. "Дівчина молода була там, відповіла, що не знає про той фонд".
Що ж це виходить. Суперуспішне видання, на його сторінках піариться весь бомонд району та області, а організації-засновника ніхто за місцем юридичної реєстрації не бачив, кореспонденцію вручити неможливо. Будемо шукати!?
Теги:Юрий Коробка, Юрій Коробка, Блог Юрія Коробки, коробка юрий алексеевич, Блог Юрия Коробки, Yuri Korobka

Читайте также

Комментарии (0)
avatar