Главная › Блог › Блог Юрія Коробки
Блог Юрія Коробки
Справи газетні. Part 2
28.01.2018 476 5.0 0


З перших номерів, що вийшли з-під пресу типографії, стало зрозуміло про загальний напрямок видання Вісник Дергачівщини. Загалом нічого неординарного: спочатку інформація про важливі політичні кроки керівників держави та області, вітання зі святами від народних депутатів, районних керівників виконавчої влади та органів місцевого самоврядування. І це важливо, я наприклад спорити не збираюсь. Далі, як правило, інтерв'ю того чи іншого чиновника про плани соціально-економічного розвитку загалом району чи окремої галузі, напрямку. Це також досить інформативно та цікаво. Далі оприлюднення якихось нормативних документів районного рівня, офіційні оголошення. Можливі поетичні вставки. Наприклад, у останньому номері, дуже цікаво було знайомитися про студентські роки окремих очільників району.

Єдине питання, що мені не дає покою: програма телепередач!
Цей розділ прямо тягне усю газету на дно. Скільки місця використовується без толку! До того ж, наявність подібного розділу є ознакою належності до "жовтої" преси.
Маю пропозицію до засновника газети, головного редактора. Замість програми телепередач публікувати усі договори та акти виконаних робіт по усім найважливішим програмам району. Такими з попередніх інтерв'ю бачу наступні: ремонт автодороги Дергачі-Козача Лопань, реконструкція стадіону у Дергачах, утеплення шкіл району. Ви зверніться до тих керівників, які надавали вам інтерв'ю, хай забезпечать поетапне публікування вказаних документів. І читачам буде цікаво, і керівники таким чином більш повно донесуть усю корисність свого перебування на посадах.Теги:Юрий Коробка, Юрій Коробка, Yuri Korobka, Блог Юрія Коробки, Блог Юрия Коробки, коробка юрий алексеевич

Читайте также

Комментарии (0)
avatar