Главная › Блог › Блог Юрія Коробки
Блог Юрія Коробки
Справи газетні
26.01.2018 573 3.5 0

Через місяць від початку виходу першого номеру Вісника Дергачівщини вихідні дані нарешті поповнилися новою інформацією про формального засновника видання. Ним виявилася благодійна організація " Благодійний фонд "Підприємців та виробників Дергачівщини". За даними відповідних реєстрів датою держреєстрації газети є 08.11.2017 р., а датою проведення держреєстрації вказаної благодійної організації - 28.09.2017 р. Співставивши ці дати можна прийти до попереднього висновку про те, що благодійна організація створювалась лише для того, щоб заснувати вищевказану газету.


А хто ж засновники "Благодійного фонду "Підприємців та виробників Дергачівщини"? Мабуть, відомі Дергачівські меценати, волонтери, керівники найбільших підприємств-платників податків Дергачівщини? Аж ніяк! Засновник один - такий собі мешканець Комінтернівського району м. Харкова Гарматюк Руслан Володимирович. Та як він наважився уособити себе з підприємцями та виробниками Дергачівщини, спитає допитливий читач. І буде правий. Гарне питання. Про відповідь можна тільки здогадуватися. Припускаю, що більшість керівників Дергачівських підприємств зареєстровані саме у Комінтернівському районі м.Харкова. Мабуть, своєрідна податкова гавань.


Чи надовго Гарматюк Р. В. завітав у наші пенати? Навряд чи. Він є керівником ще пари харківських підприємств: ТОВ "Массмаш СТС" та громадської організації "Спорт проти наркотиків та дитячої злочинності", що вказує на його різнопланові інтереси. І благодійність навряд є такою, що знаходиться у нього на першому місці.


P.S. Фото докази, на підставі яких заснована ця розповідь, як завжди можна знайти у мене у стрічці на ФБ.
Теги:Юрий Коробка, Юрій Коробка, Yuri Korobka, Блог Юрія Коробки, Блог Юрия Коробки, коробка юрий алексеевич

Читайте также

Комментарии (0)
avatar