Главная › Блог › Блог Юрія Коробки
Блог Юрія Коробки
Місто в небезпеці
17.03.2018 1368 5.0 0
Мене як повноважного керівника Дергачівської міськТВК змусили звернутися до громадськості наступні обставини. Вибачаюсь наперед перед читачами, у тексті буде мабуть багато суто юридичної термінології.

Ще у червні минулого року відповідною постановою виборчої комісії, яку я очолюю, були достроково припинені повноваження депутата Дергачівської міської ради Мірошнікової Р.В. внаслідок протиправного поєднання нею депутатської діяльності з її постійною роботою у цьому ж органі місцевого самоврядування.

Не зважаючи на вищевказане, Мірошнікова Р.В. за потуранням в.о. міського голови Бондаренко К.І. до цього часу продовжує незаконно приймати участь у голосуваннях в якості депутата на засіданнях постійної комісї з питань планування, бюджету і фінансів, іноді навіть головуючи на цих засіданнях в якості заступника голови, та на пленарних засіданнях ради.
Неодноразово доводив до відома Бондаренко К.І. щодо протиправності подібної практики, остання тільки ухмилялась, мабуть демонструючи захоплення від подібних витівок депутата Мірошнікової Р.В.

Але, здається, ухмилятися нічого, бо дії останніх підпадають під ознаки злочину, передбаченого статтею 353 Кримінального кодексу України "Самовільне присвоєння владних повноважень або звання службової особи". Мірошнікова Р.В. і Бондаренко К.І. можуть бути визнані винними як співучасники вказаного злочину.

Більше того, вони фактично поставили під загрозу визнання незаконними усі прийняті за останні півроку рішення міськради з питань бюджету і фінансування, наприклад, одне з останніх рішень про виділення дев'яти мільйонів грн на капітальний ремонт стадіону у Дергачах.

Сподіваюсь також на реакцію відповідних державних органів з цього питання.Теги:Блог Юрия Коробки, коробка юрий алексеевич, Юрій Коробка, Блог Юрія Коробки, Yuri Korobka, Юрий Коробка

Читайте также

Комментарии (0)
avatar